محل تبلیغات شما

بر فراز سرزمین گرم شادی ها رهسپارم . آری سرزمین گرم شادمانی .!

ره را با رهبری خوبخوی و خوشخیم که پشت سر می گذرانم ! . نام آن رهبر بلندپایه عشق است . عشق!

آری پستی بلندی های ملک فراغت را با آموزه های عشق می گذرانم و شراب لذت را مناظر عشق می نوشم!

آه . آن شکوه لحن آوایت که پژواکش دیواره های دلم را می لرزاند . خاموشی شب تنهایی را ترانه یادت می آرایم ! . آه یادت . آه نگاهت آه آن آغوش گرمت آه آن شادی پر از شادمانی !

در جهان اسرارآمیز تصورات . منم آن رهسپار سرزمین تنت ! و ای دلبر دلدار وتنت وطنتم !

از تپه های سپند سرزمین پرواز می کنم و بر دامنه های اهورایی این بوم مهرآمیز روانم را آسایش می دهم.! . گرمای وصف ناپذیر سرزمین گواهی است برای خفتن در رامش و خرامش ازلی و ابدی!

دل های بزرگ و زیبایی بر سپهر تنت خودنمایی می کنند . گویی هریک لبخندی دلنشین و افسونگر بر لب دارند ! . اورمزدا این است پردیس سپند تو ! . آبشاری رنگارنگ از دور دیده می شود مرا به سوی خود می برد . خودم بی هیچ حرکتی و ست وارم لیک در حال تحرک به سوی فروهر پاالوده اش گشتم!

کمی راه می روم . از نگاره های فریبای این گیتی کام می برم و پیکر روانم را اندر رود رهایی به آب تنی می گمارم!

بر بالای یک بالایی بلند بالا . اشیایی سیه و شگفت انگیز دیده می شوند کلاف هایی از جنس آرامش . سرزمین تیره پر از روشنایی را یافتم آره سرزمین سیاه سپید رنگ ها ! روح پاکی و عاشقی را می بینم خدای خویش . معبودم را بر بالای آن بلندی بالا بلند می بینم . او را می پرستم

او را می ستایم . او می آرامانم . او را می آسایانم از بهرش می سازم و از بهرش می سوزم . هر چه می اندیشه افعال بی اثر شده اند گویی توان بیان این رخداد فراجهانی را ندارند پس از فعل الهی بهره می برم . او را می آینازم !

سرزمین گرم تن تو !

سرزمین ,های ,عشق ,تنت ,روانم ,بالای ,را می ,او را ,آه آن ,سرزمین گرم ,بهرش می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها